Town of Salem

3.0.22

Klasik bir Salem cadı avı

1.5k

Bu uygulamayı oyla

Okul sonrası veya teneffüste dedektifçilik oynadıysanız ve bu deneyimi 12 arkadaşınızı bir odaya tıkmadan tekrarlamak istiyorsanız Town of Salem tam size göre.Artık Android aracılığıyla dünyanın dört bir yanından oyuncularla bu maceranın tadını çıkarabilirsiniz.

Daha önce hiç Town of Salem oynamadıysanız, başından itibaren bağlanırsınız. Oynanışı, yetenekleri olan klasiklere bağlı. Burada Salem'de 15 kişi var ve bunlardan biri gece olduğunda her birinizi tek tek öldürecek olan kana susamış bir suikastçı. Her karakterin kendine özgü bir rolü vardır ve bu gizemli suç bulmacasında bir kısmı çözmesi gerekecek. Bazıları cinayet soruşturmasını yönlendirmek için gerekli ipuçlarını alacakken, bazıları suikastçı kimliğini bulmaya çalışacak. Eğer katilseniz, onları izinizden uzak tutmak için sahte ipuçlarını vermelisiniz ve öldürme çılgınlığınıza devam etmelisiniz. Aksi takdirde, sadece basit bir çiftçiyseniz, hayatta kalmak size kalmıştır.

Town of Salem, diğer oyuncularla etkileşimde bulunabileceğiniz ve herhangi bir anda konuşlandırılan stratejiler hakkında yorum yapabileceğiniz oyundaki her odada bir sohbet gerçekleştiriyor. Öte yandan, bu şehrin her karakteri, kendi gerçek niyetlerine bağlı olarak farklı eylemlerin mevcut olduğu kendi menü çubuklarına güvenebilir.

Gece Salem'e geldiğinde, karakterlerin çoğu yeteneklerini kullanır. Eğer katilseniz, birini öldürmelisiniz. Eğer bir doktorsanız, bir hastayı iyileştirme zamanı. Ama eğer şerifseniz, kasabalıları sorgulama sırası sizde olacak. Gün boyunca, gerçek katilin kim olduğunu tartışabilirsiniz. Masadaki kartlarınızla birlikte, en suçlı görünen herkes yargılanacak ve öğleden sonra, şüpheli her kimse, kendisini asılmaktan kurtarmak için kendi savunmasını yapmak zorunda kalacak. Kasaba onları suçlu ilan ederse ölürler. Ama katil kasabalıları öldürmeye devam ederse ne olur?
Uptodown X